JSME ZPĚT !

JSME ZPĚT !

Máme za sebou závod na německém Nürburgringu, který je pro nás prvním v této sezóně. Letošní závodní sezónu jedeme ,,race by race´´ tak říkajíc závod od závodu, dle požadavku našich partnerů.  best replica watches

 

Tento závod na Nürburgringu, byl pro náš tým testovací, a to po všech stránkách. Konečně jsme se dočkali nového závodního speciálu, který je po faceliftech a velkých změnách, (oproti starému závodnímu speciálu) doladěn do dokonalosti. Též závodní kokpit skýtá nové uspořádání, které je laděné dle požadavků pilota Frankieho Vojtíška.

Ani závodní návěsy nezůstaly pozadu a pod taktovkou nového majitele se vyměnily za novější. Vycházelo se z původních a vychytaly se nedostatky, aby plnily potřeby celého týmu. Ještě nám zbývá doladit tahače návěsů, do stejných barev a jsme kompletně v novém.

Celý závodní víkend se nesl v duchu dobré nálady a třikrát umístění v top 10 nás velmi mile překvapilo a potěšilo.

Teď máme před sebou delší závodní pauzu, v které budeme testovat a připravovat vše na závody na domácím autodromu v Mostě.

Tímto Vás zveme na Czech Grand Prix 28. – 30.08. 2015 v Mostě. Těšíme se na Vás a nenechte si ujít nezapomenutelné zážitky.

I pořadatelé pro Vás připravují opravdu skvělý a nezapomenutelný víkend.

10.07.2015

 

Archiv novinek

JSME ZPĚT !

 

cartier.sexswimsuits.com replica cartier watches
        >>> Homepage